V sredo sva z Neli nameravali obiskati Desno smer v Ojstrici, po Jurijevi priključitvi delegaciji pa smo poglede preusmerili proti Herletovi. Plezanje je bilo lepo, družba odlična, sestop pa vroč, tako da je po mrzlem isotonicu na Klemenči jami bil obvezen še skok v Savinjo pri Igli. Priporočljiva tura!
| Priponka | Velikost |
|---|---|
| 1.jpeg | 337.11 KB |
| 2.jpeg | 517.84 KB |
| 3.jpeg | 474.17 KB |
| 4.jpeg | 443.44 KB |





